17 Ağustos 2017 Perşembe

Murat Altındere: "G.Saray galibiyetiyle ligde kalma umudumuz arttı"


Mersin İdmanyurdu Kulübü Basın Sözcüsü Murat Altındere, Galatasaray karşısında alınan galibiyetin ligde kalma umutlarını arttırdığını söyledi

Altındere, 2-1 kazandıkları Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada, zorlu bir rakibe karşı çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirtti. 

Ligin ikinci yarısında üst üste başarılı sonuçlar alarak çıkışa geçtiklerini ifade eden Altındere, Galatasaray galibiyetinin de ligde kalma umutlarını arttırdığını vurgulayarak, "Birçok olumsuzluklara rağmen ligde kalacağına inanan bir teknik heyet ve futbolcu topluluğuna sahibiz. Son haftalarda yakaladığımız çıkış, bu inancın zaferidir. Galatasaray hem kadro hem de camia olarak büyük bir kulüp. Ancak bizde başarıya odaklanmış bir ekibiz. Ligin ikinci yarısında Akhisar beraberliği ve Kayserispor galibiyetiyle bir çıkış yakaladık. Bu çıkışı Galatasaray karşısında da galip gelerek taçlandırmak istiyorduk ve bunu da başardık" dedi.

Galatasaray galibiyetini taraftara armağan ettiklerini kaydeden Altındere, şöyle devam etti:

"Çok zorlu bir periyota girdik. Bu süreçte bizi yalnız bırakmayan ve takımına sonuna kadar inanan taraftarımıza teşekkür ediyorum. Stadı doldurarak maç sonuna kadar takımını destekleyen taraftarlarımıza bu galibiyeti armağan ediyoruz. Ertelenen Beşiktaş maçı öncesi aldığımız bu galibiyet, hem takımımız üzerinde büyük bir öz güven oluşturdu hem de gelecek haftalarda ligde kalma yolunda umutlarımızı artırdı.

Habertürk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder