17 Ağustos 2017 Perşembe

Murat Altındere: Bayram hoşgörü getirsin


Altındere Marka Patent Yönetim Kurulu Başkanı Av. Murat Altındere, bayramın birlik beraberlik, hoşgörü ve huzur getirmesini diledi. 


Altındere Marka Patent Yönetim Kurulu Başkanı Av. Murat Altındere, Kurban Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada tüm Müslümanların bayramını kutlayarak “Sevgi, dostluk, kardeşlik duygularının yüceldiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının çoğaldığı birlik ve beraberliğimizin temel taşlarından bayramlar; toplumumuzun manevi zenginlik kaynaklarındandır.

Bireyleri ortak duygu ve düşüncelerde buluşturarak, üzüntüde ve kıvançta birleştirmekte ve bu değerlerin içtenlikle yaşanmasını sağlamaktadır. Kırgınlık ve küskünlüklerin sona erdiği, sevginin, saygının, hoşgörünün ve kardeşliğin zirveleştiği, milletçe birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin gösterildiği, bir kurban bayramını daha kutlamanın heyecanı içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle; Bu Kurban bayramının ülkemizde ve ilimizde birlik, beraberlik, hoşgörü ve huzur ortamı içerisinde geçmesini, her geçen gün büyüttüğümüz sevgi, saygı, yardımlaşma ve paylaşma ortamının daha da gelişmesine vesile olması dileği ile tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlar; sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
ÇukurovaExpress


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder